De vierde editie van BlowUp Art is vanaf morgen, zaterdag 10 mei, tot en met woensdag 11 juni te zien in het hart van het Museumkwartier: het Lange Voorhout. Dit jaar brengt de tijdelijke tentoonstelling opblaaskunst van John Körmeling, Kiki en Joost, Eugenie Boon, Piet Warffemius en Fransje Killaars.
De opblaaskunstwerken zijn gelijktijdig te zien met Voorhout Monumentaal, de beeldententoonstelling van Pulchri Studio. Met deze gelijktijdige openluchtexposities wordt een bezoek aan het Museumkwartier nog meer de moeite waard.
BlowUp Art X Pulchri Studio is onderdeel van het project BinnenhofBuiten, een initiatief van The Hague & Partners dat cultuur en kunst toegankelijk maakt tijdens de renovatie van het Binnenhof. De tentoonstelling is vrij toegankelijk. Bekijk hierboven en hieronder de foto's van de vijf opblaaskunstwerken die dit jaar te zien zijn.
Kijk altijd in de goede richting - Kiki & Joost
Koncha pa dilanti - Eugenie Boon
Groei - Piet Warffemius
All Colours Are Free 2025 - Fransje Killaars